Çocuk dostu otellerle tatilde aile boyu eğlenceye sizleri bekliyor

Tatili güzelleştiren ve daha keyifli bir hale getiren en önemli özelliği, aileyle birlikte geçirilebilecek bir kaliteli zaman yaratabilmesi. Tatil sayesinde, evin bütün fertleri bir araya gelerek, bir arada olmanın, paylaşmanın tadını doyasıya çıkarabiliyoruz. Özellikle çocuklar için seçtiğimiz tatil destinasyonuna ve tesise ayrıca özen gösteriyoruz. Çünkü onlar mutlu oldukça, bizlerin de çok daha mutlu olduğu bir gerçek. Eğer siz de ailenizle yakın zamanda tatile çıkmayı düşünüyor ve bunun için planlar yapıyorsanız, çocuk dostu otelleri tercih ederek, miniklerin de keyifli ve unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Onların da mutlu olacağı ve eğleneceği bir tatil, onlara olduğu kadar size de çok iyi gelecek.

Çocuk dostu otellerin, her yaştan herkes için ayrı eğlence alternatifleri sunması, ailenin tüm bireyleri için cazip aktiviteler hazırlamış olması, tatilde olmanın ayrıcalığını yaşamanızı sağlayacak. Dolayısıyla, siz de çocuk dostu otellerden vazgeçmeyin ve onların alanındaki tecrübeli hizmetlerinden yararlanmayı unutmayın. Dilerseniz, çocuk dostu otellerden bazılarına birlikte göz atalım…

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa

Kıbrıs’ın en gözde tesislerinden biri olan Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa, orijinal mimarisi ve tam pansiyon plus sistemiyle, sizleri önce görsel olarak sonra Avrupa standartlarındaki hizmetleriyle etkileyici bir şekilde karşılıyor. Lüks ve konforlu konaklama imkanlarıyla çocuklu aileler adına tüm detayları düşünmüş olan tesis, Akdeniz’in büyüleyici manzarasıyla uyanacağınız, pırıl pırıl sabahlarla güne başlamanızı sağlıyor.

Çocuk dostu otellerle tatilde aile boyu eğlenceye sizleri bekliyor

Çocuklar için özel olarak oluşturulan Karakaçan Çocuk Kulübü, gün boyu çocukların bir arada eğlenceli olduğu kadar eğitici ve öğretici aktivitelerle meşgul olmalarını, eğlenirken öğrenmelerini sağlıyor. Kahvaltıda, kendileri için hazırlanan özel, besleyici besinlerle dolu açık büfeden kahvaltılarını alabilen minikler, daha sonra kulüple birlikte keyifli vakit geçirmek için aktivite alanlarına koşuyorlar. Öğle arasında uyku saatleri de olmak üzere minikler için özel bir program hazırlayan Karakaçan Çocuk Kulübü’nün profesyonel ekibi sayesinde siz de gönlünüzce tatilin tadını çıkarabilir, çocuklarınızın da iyi vakit geçirdiğinden emin olabilirsiniz.

Otium Eco Club Side

Otium zincir otellerinin, doğa dostu konseptini en çarpıcı şekilde ortaya koyan tesisi Otium Eco Club Side, Antalya’nın tarihi ve doğasıyla öne çıkan beldesi Side’de yer alıyor. Tesisteki artık yiyecekleri barınaklara gönderen ve tesis içerisinde de bazı hayvanların bakımını üstlenen Otium Eco Club Side, çocukların da bu hayvanları tanıması ve hayvan sevgisini kazanmasını sağlıyor. Çocuk Kulübü, hep birlikte Otium Eco Club’ın mini hayvanat bahçesinde hayvanlara iletişim kurarak, onlar hakkında bilgi sahibi oluyor.

Çocuk dostu otellerle tatilde aile boyu eğlenceye sizleri bekliyor

Ayrıca, Otium Eco Club’ın Çocuk Dünyası, 3 bin 350 metrekare üzerine kurulu bir masal ülkesi var. Burada çocukların kurduğu hayallerdeki oyun parkları, eğlenceli yarışmalar ve çok daha fazlası için çocuğunuz kendine geniş bir alan bulabilecek. Burada yaşadığı eğlenceyle dopdolu geçen günleri onun yaşadığı en güzel tatil olarak hafızasında yer edecek.

Grand Kaptan Hotel

Antalya’nın cıvıl cıvıl tatil destinasyonlarından biri olan Alanya’da, beş yıldızlı tatil keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz Grand Kaptan Hotel, bölgenin çocuk dostu otellerinden biri olarak öne çıkıyor. Çocukların eğlenceli bir gün geçirmesi, paylaşmayı, birlikte vakit geçirmeyi öğrenmeleri için onları bir araya getiren profesyonel Mini Kulüp ekibi, oyun bahçesi, çocuk diskosu ve aktivite alanlarında onlara aktiviteler yaptırıyor. Danslar, oyunlar ve daha pek çok farklı aktiviteyle, tatiliniz boyunca onlarla meşgul olacak Mini Kulüp ekibi, çocuğunuzun unutulmaz bir tatil geçirmesi için hep yanında olacak.

Siz de bu arada Grand Kaptan Hotel’in lüks hizmetlerinden yararlanarak, eşinizle birlikte romantik bir tatil geçirmenin keyfini sürebilirsiniz. Çocuğunuz da bu arada tatilini oldukça eğlenceli bir şekilde geçirerek, gün boyu pek çok şey öğrenecek ve yeni arkadaşlar edinecek. Çocuğunuz için oluşturulacak bu sosyal ortam, tatili en verimli şekilde geçirmesini sağlayacak.

Çocuk dostu otellerle tatilde aile boyu eğlenceye sizleri bekliyor

 

Çocuk dostu oteller, çocuklar için en iyisi ve en güzeli için tatilinizde daima sizin yanınızda olacak. Tatilde ailecek ilgi alanlarınıza en uygun aktivitelerle, eğlence dolu bir tatil için siz de çocuk dostu otelleri tercih edin. Üstelik, CoralTatil ile erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, uzun ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Ailecek mutlu tatilleri hayal olmaktan çıkarabilir, CoralTatil’le gerçeğe dönüştürebilirsiniz.