Class Beach Hotel ile klas bir tatil sizleri bekliyor

Muğla ili Türkiye’nin tatil konusunda göz bebeği olan illerinden biri. Sınırları içerisinde yer alan Marmaris ise hem muhteşem havası, hem eşsiz doğal güzellikleri, hem de bakir koylarıyla yeryüzündeki cenneti karşımıza çıkarıyor. Her yıl sayısız yerli ve yabancı turisti konuk eden Marmaris’in en çok tercih edilen otellerinden biri olan Class Beach Hotel de muhteşem konumu ve kaliteli hizmetleriyle, unutulmaz bir tatil tecrübesi için sizleri bekliyor.

Siz de yüzyıllardan beri birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapan doğal güzelliklerin beşiği Marmaris’i ziyaret etmeyi düşünüyorsanız, denize sıfır konumuyla göz dolduran ve müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan Class Beach Hotel’de konaklayarak tatilin tadına varabilirsiniz.

Çam ormanlarıyla ünlü, yeşil Marmaris olarak adlandırılan bu güzel beldede konaklarken Class Beach Hotel’in size sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Tatiliniz boyunca pencereden içeriye dolan deniz ve çam ağaçlarının kokusu güneş ışığıyla birleşerek huzur ve enerji depolamanızı sağlayacak.

Class Beach Hotel ile klas bir tatil sizleri bekliyor

Bu tesiste zaman duruyor

Marmaris’in mis gibi havası ciğerlerinize dolarken, Class Beach Hotel’in sunduğu açık büfe lezzetler sayesinde her yeni güne daha enerjik başlama şansını elde edebilirsiniz. Denize karşı yapılan mutlu kahvaltılar, yavaş yavaş ve keyfine varılarak yenilen öğle yemekleri, mum ışığında geçen romantik akşam yemekleri… Hepsi güzel birer anı olarak hafızanızda yer edecek.

Class Beach Hotel denize yakın olmasının yanı sıra gece gündüz ışıl ışıl olan Marmaris şehir merkezine de yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Gündüz plaj aktiviteleri ve su sporlarının tadını çıkardıktan sonra akşam Marmaris’in benzersiz gece hayatının keyfini sürebilirsiniz.

En az yurt dışındaki benzer destinasyonlar kadar iddialı olan Marmaris gece hayatı, özellikle barlar sokağında yer alan gece kulüpleri ve barlarıyla her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Gece boyunca farklı mekanları ziyaret ederek alternatifler arasından müzik zevkinize ve eğlence anlayışınıza en uygun yerde geceyi noktalayabilirsiniz.

Bir otelde konaklamanın ayrıcalıklarına sahip olmak, eğlence ve sakinliği bir arada bulabileceğiniz bir tatil tecrübesi yaşamak istiyorsanız, siz de CoralTatil ile erken rezervasyon ve uygun ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.