Çeşme otelleri arasında romantik bir seçenek: Premier Solto by Corendon

Ege’nin en güzel tatil destinasyonlarından biri olarak pek çok tatilcinin hayallerini süsleyen Çeşme, her yıl yerli ve yabancı milyonlarca misafirini ağırlıyor. Büyüleyici doğasıyla göz kamaştıran Çeşme, sahilleri ve bu sahillerin kıyısında, tatili ayrıcalıklı kılan tesisleriyle göz kamaştırıyor. Bu tesisleden biri de muhteşem mimarisinde, konfor ve şıklığı bir araya getiren Premier Solto by Corendon. Büyüleyici Ege manzarasına nazır, sizlere kaliteli hizmetlerle donatılmış, unutulmaz bir tatil vadeden Premier Solto by Corendon, Çeşme otelleri seçenekleri arasında sizleri bekliyor.

Çeşme’nin en gözde beldelerinden biri olan Alaçatı’da yer alan Premier Solto by Corendon’da, yelkenlileri izleyerek, Ege’nin uçsuz bucaksız maviliklerinde hayallere dalabilirsiniz. Dalga sesleri arasında, kumsalda tüm yılın yorgunluğunu geride bırakabilir, yenilendiğinizi hissedebilirsiniz. Dilerseniz, bu eşsiz tatil alternatifini sunan Premier Solto by Corendon’u daha yakından tanıyalım…

Ege her zamankinden çok daha güzel görünecek

Premier Solto by Corendon, büyüleyici Ege sularının kıyısında, sizlere huzurlu ve arınmanızı sağlayacak bir tatil imkanı sunuyor. Tatiliniz boyunca, sahilde dinlendikten sonra, kendinizi tesisin profesyonel spa merkezinde şımartabilirsiniz. Uzmanların uygulayacağı, aromaterapi masaj seanslarından yararlanabilir, doğal ürünlerle hazırlanan güzellik kürleriyle cildinizin güzelleşmesini sağlayabilirsiniz.

Çeşme otelleri arasında romantik bir seçenek: Premier Solto by Corendon

Alaçatı’nın geleneksel mimari dokusundan ilham alınarak tasarlanmış konforlu odalarda da keyifli bir şekilde dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Lüks bir şekilde tasarlanmış bu odalarda, her gün çok daha dinlenmiş bir şekilde uyanacak, Ege’nin maviliklerine bakarak güne, “merhaba” deme şansına sahip olacaksınız. Farklı oda tipleriyle, misafirlerinin tatil ihtiyaçlarını karşılamak için özenle tasarlanan Premier Solto by Corendon’un şık odaları, yalnızca baş başa kalmak isteyen, romantik çiftler için değil, aynı zamanda çocuklu aileler için de düşünülmüş detaylara sahip. Bu özellikleriyle, Premier Solto by Corendon, misafirlerinin kendilerini özel hissetmeleri için detaylara önem veren bir otel olarak da sürekli misafirlerini ağırlama devam ediyor.

Siz de Premier Solto by Corendon’un tüm bu imkanlarından faydalanabileceğiniz, unutulmaz bir tatil için daha fazla beklemeyin. Ege’nin güzellikleri, lezzetleri ve muazzam iklimiyle donatılmış bir tatil hayali, Premier Solto by Corendon ile gerçeğe dönüşüyor. CoralTatil aracılığıyla en uygun ödeme koşullarından yararlanarak sahip olabileceğiniz bu tatil için, Premier Solto by Corendon seçeneğini tatil alternatifleriniz arasında değerlendirmeyi unutmayın.