Bütçe dostu ekonomik oteller ile Kurban Bayramı daha bir zevkli

Bir yıl boyunca, sabah 06.30’da çalan alarm sesiyile uyandınız. Güzel bir tatili hak ettiğinize hiç şüphe yok. Peki ama tüm bir yandan tüm yılın yorgunluğunu alacak, diğer yandan da tüm birikimlerinizi tüketmeyecek bir tatil seçeneği var mı?

Konforu, keyfi ve uygun fiyatları bir arada sunan ekonomik oteller ile tabii ki mümkün! CoralTatil olarak bu konuda da yanınızdayız. İşte Akdeniz’in göbeği Antalya’da yer alan ekonomik oteller

Bütçe dostu, aile boyu tatil

Ailecek tatile çıkmak istiyorsunuz ama bütçeniz de sizi endişelendiriyor. Endişeye gerek yok! CoralTatil olarak, size güzel ve ekonomik otel önerilerimiz olacak. Antalya, sonbaharın son aylarına kadar süren yaz sıcaklarına sahip olmasıyla ünlü bir şehrimiz. Antalya’nın Alanya ilçesi ise sıcak ve güleryüzlü bir turizm cenneti. Güneşin her daim parladığı bu küçük Akdeniz kenti, ruhunuzu da ısıtacak.

Ve bu cennette, cep dostu ekonomik oteller bulmak da mümkün. Bunlardan bir tanesi olan Bone Club Hotel SVS, ekonomi, konfor ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Otelde, herşey dahil sistemiyle, tüm gün açık büfe yemek sunumları mevcut. Ayrıca, çocuklar için de ayrı açık büfe hazırlamayı unutmamışlar. Su sporlarının da bulunduğu bu ekonomik otelde, şezlong ve güneş şemsiyesi şimdiden sizi bekliyor!

Bütçe dostu ekonomik oteller ile kurban bayramı daha bir zevkli

Akdeniz’in konunda yer alan ekonomik oteller

Alanya, Antalya’nın tüm avrupada turizmiyle ünlü olan bir ilçesi. Adeta bir ressamın elinden çıkmış gibi olan liman şeridi, Alanya kalesi ve Damlataş mağarasıyla çok ilgi çekici bir tatil noktası. Bu doyumsuz güzelliği ve keyfi tatmanın, bütçenizi sarsmasından korkmayın. Çünkü Alanya’nın bir diğer güzel özelliği de ekonomik oteller barındırması.

Herşey dahil sistemi, animasyonlar, aquapark ve özel kumsal hizmeti ancak pahalı otellerde sunuluyor sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Alanya şehir merkezine 7 km uzaklıktaki White City Beach Hotel ile çok uygun fiyatlarla, tüm bu eğlence ve keyfin tadına doyabilirsiniz.

Bütçe dostu ekonomik oteller ile kurban bayramı daha bir zevkli

CoralTatil olarak Alanya’da yer alan bazı cazip ekonomik otelleri size tanıttık. Diğer ekonomik otel seçeneklerine Ekonomik Oteller sayfamızdan ulaşabilirsiniz.