Bursa’da kış otelleri ayrıcalıkları

Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti, padişahlar ve şehzadeler şehri Bursa, dünyaca ünlü kış sporları merkezi Uludağ ve Avrupa standartlarındaki kış otelleri kalitesiyle de adından söz ettiriyor.

Türkiye’nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olarak bilinen, Antik Çağ tarihçilerinden Heredot’un kitaplarında adı efsanelerle anılan Uludağ, Türkiye’de kayak sporunun yapıldığı ilk kayak merkezi olarak biliniyor. Kış sporları tutkunlarının uğrak yeri olan, dünyanın dört bir yanından sporcuları ağırlayan Uludağ’daki tesisler, Ekim ayından Nisan ayına kadar yoğun faaliyet gösteriyor. Yüksek standartlara sahip, konforlu ve lüks Uludağ otelleri misafirlerini memnun etmeyi başarıyor.

İşte Türkiye’de kış sporlarının başkenti sayılabilecek Uludağ’ın önemli konaklama ve kayak

tesisleri…

Hotel Monte Baia

Baia zincir otellerinin Uludağ’daki temsilcisi Hotel Monte Baia, zincir oteller tecrübesinin kış turizmine başarılı bir şekilde yansıtarak, kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerine konforlu bir tatil yaşatmayı hedefliyor. Kaliteyi kusursuz biçimde sunmayı ilke edinen işletme kültürüyle, misafirlerini ağırlayan Hotel Monte Baia, otelden doğrudan kayak yapacağınız bölgeye ulaşmanız için Avustralya ve İsviçre Alplerinde görebileceğiniz detachable telesiyej sistemine sahip. Kapalı havuz ve spa imkanlarıyla, hem spor hem dinlenme imkanı sunan tesiste, çok çeşitli masaj ve terapi seçenekleri, Türk hamamı ve cilt bakımı hizmetleri de veriliyor.

Grand Yazıcı Hotel Uludağ

Yılların otelcilik tecrübesini, kış otelleri hizmetlerinde de kusursuz bir şekilde yansıtan Grand Yazıcı Hotel Uludağ, misafirler için her şeyin düşünüldüğü bir tesis. Otel kış sporlarının en keyif verici ve spa hizmetlerinin en dinlendirici özelliklerinin sunulması için uzman ekiplerle çalışma prensibinin benimsendiği bir tesis olma özelliğini taşıyor. Kolay ve orta zorlukta olmak üzere iki tür kayak pistinden meydana gelen kış spor aktiviteleri alanının yanı sıra, hamam, masaj sauna ve güzellik merkezi gibi hizmetler de otelin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Bursa’da kış otelleri ayrıcalıkları

Beceren Otel

1947 yılından bu yana misafirleriyle birlikte büyüyen ve Uludağ’da bir otel işletmeciliği tarihi yazmış olan Beceren Otel, kamp ve lokanta işletmeciliği ile başlayan kış turizmi üzerine kurulu işletme kültürünü, gittikçe daha ileriye taşımayı başarmış bir tesis olarak karşımıza çıkıyor.

Tesis bünyesinde hizmet veren restoran ve kafede, otelin köklü işletmecilik kültürünün yansımalarını gözlemleyebilirsiniz. Kurulduğu yıllardan bu yana, Yeşilçam’a da ilham vererek film seti olarak kullanılmış olan ve Uludağ deyince akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başaran Beceren Otel, aile işletmesi sıcaklığını ve kış sporları aktiviteleri için gerekli tüm koşulları bulabileceğiniz bir tesis.

Bursa’da kış otelleri ayrıcalıkları

Ağaoğlu My Mountain Hotel

İnşaat sektörüyle ön plana çıkan Ağaoğlu markası, My Mountain Hotel ile kış turizmine de yönelerek misafirlerine konforlu ve lüks bir hizmet sunuyor. Tesis, kış aylarında kış sporlarıyla öne çıkarken, yaz aylarında ise toplantı, seminer, eğitim gibi organizasyonlar için uygun alt yapıya sahip bir otel olma özelliğini taşıyor. Kış sporlarıyla ilgili tüm ekipmanlara ulaşabileceğiniz ve usta isimlerden dersler alabileceğiniz tesiste, her şey dahil konaklama imkanlarına sahipsiniz. Kapalı yüzme havuzu, sauna, masaj gibi hizmetlerin de verildiği tesis, konaklama konforunu üst seviyede tutuyor.

Siz de Uludağ’da kış otellerinin lüks ve konforu bir araya getiren hizmetlerinden yararlanmak için CoralTatil erken rezervasyon avantajlarını sakın kaçırmayın.