Bu yaz fırsatları değerlendirin ve en cazip otel seçeneklerini keşfedin

Yaz ayları gelip çattı. Doğa da bunun neşesi içerisinde, en güzel renkleri ve en canlı sesleriyle bizleri selamladı. Ofiste camınıza gelen cıvıl cıvıl kuşlar, pencereden uzandığınız zaman adeta uzaklardan denizle karışık kokusunu duyabileceğiniz o sıcak iklim, yavaş yavaş sizi de kendisine doğru çekmeye başlamış olmalı. Tatil hayalleri aklınızın bir köşesindeyken çalışmaya devam etmek, elbette biraz zor. Ancak, işlerinizi ertelemeyin ve ilk uygun zaman için bir an önce izninizi almaya bakın. Çünkü bu yaz fırsatları kaçırmadan, hayalinizdeki otel için erkenden rezervasyonunuzu yaptırmanın şimdi tam sırası.

Birbirinden cazip yurt içi otel seçenekleri, sizleri Akdeniz ve Ege’nin eşsiz iklimlerine, uzun ve göz kamaştıran sahillerine davet ediyor. Siz de bu davete kayıtsız kalmayın ve en güzel otellerde, en uygun ödeme koşullarıyla konaklama fırsatlarından yararlanın. Bu yaz sizin için diğerlerinden çok daha güzel ve unutulmaz geçsin. Gelin, birlikte bu yazı farklı kılacak o otellerden bazılarına bir göz atalım…

Xanthe Resort & Spa

Modern ve göz alıcı mimarisiyle büyüleyen, lüks ve konforu bir araya getiren Xanthe Resort & Spa, turizm cenneti Antalya’nın tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Side beldesinde yer alıyor. Tam bir aile oteli olarak tasarlanan tesiste, konaklama da ailelerin tatil boyunca ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde detaylara sahip.

Bu yaz fırsatları değerlendirin ve en cazip otel seçeneklerini keşfedin

Akdeniz’in en seçkin lezzetlerinin sunulduğu restoranında ailecek keyifli yemekler yiyebilir, her yaştan tüm misafirlerin eğlence anlayışına uygun aktivitelerde, ailecek eğlenme fırsatı bulabilirsiniz. Gün boyu deniz ve güneşin enerjinizi düşürdüğünü hissettiğiniz anda, profesyonel spa merkezinde aromatik yağlarla yapılan masajlardan faydalanabilirsiniz. Bu benzersiz yaz fırsatları Xanthe Resort & Spa’da sizleri bekliyor.

Delphin Palace Hotel

Tatil boyunca sultanlar gibi ağırlanmayı kim istemez ki? İşte Delphin Palace Hotel, sizlere bu ayrıcalıklı tatil imkanını sunuyor. Saray mimarisinden ilham alınarak tasarlanan tesiste, siz de bu sarayın sultanı gibi ağırlanacak ve bu tatilde, beklentilerinizin çok üstünde hizmetlerle karşılanacaksınız.

Bu yaz fırsatları değerlendirin ve en cazip otel seçeneklerini keşfedin

Gün boyu pek çok eğlenceli aktivitelerin yanı sıra, huzurlu ve sakin bir tatil arayanlar için de Akdeniz’in doğal güzellikleriyle çevrili dinlenme alanları ve yine sultanlara layık, konforlu odalarıyla, Delphin Palace Hotel, tatil standartlarınızı yükseltmeyi hedefliyor. Siz de Delphin Palace Hotel ile tatilinizden daima daha fazlasını bekleyebilirsiniz.

Club Phaselis

Mavi bayraklı plajı, etrafını kaplayan eşsiz çam ormanları ve uçsuz bucaksız Akdeniz manzarasıyla, hayallerinizin ötesinde bir tatil fırsatı sunan Club Phaselis, doğanın güzelliklerini, lüks ve konforla bir araya getiriyor. Maviliklerin ve yeşilliklerin ortasında otelde konaklamanın ayrıcalıklarıyla karşılanacağınız Club Phaselis’te, unutulmaz bir tatil tecrübesi sizleri bekliyor.

Bu yaz fırsatları değerlendirin ve en cazip otel seçeneklerini keşfedin

Yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de pek çok aktivite alternatifleri bulabileceğiniz tesiste, profesyonel mini kulüp ekibi, çocuğunuzun eğlenirken öğrenebilmesini sağlıyor. Tatil boyunca ailecek keyifli vakit geçirebileceğiniz, tatilin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz Club Phaselis’i siz de keşfedin.

Yurt içi oteller arasından sizin için en uygun alternatifleri değerlendirin ve rezervasyonlarınızı bir an önce yaptırarak, hayalinizdeki otelde konaklama ayrıcalığına sahip olun. Bu yaz fırsatları kaçırmayın, hayalleriniz gerçek olsun.