Bu Kurban Bayramında Uzak Doğu ve Balkanlar çok yakın

Kurban Bayramı hızla yaklaşıyor ve Kurban Bayramı tatilini nasıl değerlendireceğiniz konusunda karar vermek için de zamanınız daralıyor. Bu yıl Kurban Bayramı’nda siz nerede olmayı planlıyorsunuz? Şöyle biraz uzaklara kaçıp belki daha önceden görmediğiniz yerlere gitmek mi istiyorsunuz?

Belki bir Balkanlar turu tarih ve doğal güzelliklere doğru uzanmak iyi bir fikir olabilir. Ya da biraz daha uzaklara, bir Uzak Doğu turu ile Bangkok’a kadar gidip oranın şaşırtıcı kültürüne tanıklık edebilirsiniz. Üstelik inanılmaz fiyatlara…

Gelin bu Kurban Bayramı için kaçırmamanız gereken turlara bir göz atalım…

Balkanlar Turu

Balkanlar Turu sizin için tam bir kültür turu olacak. Üsküp – Ohrid – Struga – Prizren ve Priştine rotasını izleyecek bu turda Balkanların en güzel yerlerini gezecek ve hem eşsiz doğası, hem de bizimkine aslında çok uzak olmayan kültürüne şahit olacaksınız.

Üsküp’te Taş Köprü,  Ohrid’de Ohri Gölü, Stugra’da Kara Drim Nehri, Prizen’de Bristriça Nehri ve Priştine’de Fatih Sultan Mehmed Cami turistlerin en çok ilgi gösterdikleri yerler arasında.

Bu Kurban Bayramında Uzak Doğu ve Balkanlar çok yakın

Bangkok & Phuket Turu

Bangkok & Phuket Turu’nda ilk durağınız olacak Bangkok, Uzak Doğu’nun en ünlü ve her yıl milyonlarca turisti ağırladığı önemli bir destinasyon. Rattanokasin adası, Tayland Kraliyet Sarayı, Yatan Buda Tapınağı, Şafak Tapınağı, Zümrüt Budha Tapınağı, yüzen pazar şehirde görülecek başlıca yerlerden. Eğer tarihe meraklıysanız burası tam da size göre bir yer.

Phuket’e gittiğinizdeyse kendinizi kelimenin tam anlamıyla bir film stüdyosundaymış gibi hissedeceksiniz. Çünkü Phuket eğlence hayatı, masaj salonları, muhteşem plajları, deniziyle meşhur ünlü. Şelaleler, tapınaklar ve eğlence parkları Phuket’te mutlaka gezilmesi gereken yerler arasında.

Bangkok & Pattaya Turu

Bangkok & Phuket Turu’nun dışında bu Kurban Bayramı için diğer bir seçeneğiniz de Bangkok & Pattaya Turu. Bu turda Bangkok’un tarihi mekanlarının yanı sıra tropikal adaları, çeşitli alışveriş olanaklarına sahip sokakları ve eğlenceli gece hayatı ile dikkat çeken Pattaya’ya misafir olacaksınız. Hakikat Tapınağı, Timsah Çiftliği, Kaplan Parkı, Buda Tepesi, Sualtı Dünyası ve Manzara Noktası Pattaya’da gezebileceğiniz yerler arasında.

Eğer bu Kurban Bayramında benzersiz bir tatil yapmak ve birbirinden ilginç yerler görmek istiyorsanız CoralTatil yanınızda. Gelin siz de kendinize en uygun yurt dışı turlardan birini geç kalmadan seçin…