Bu kış gemi turuna çıkmak ister misiniz?

Sonbahar ve kış aylarındaki tatillerinizi, yaşadığınız şehirde durgun bir şekilde geçirmektense, bu dönemi daha eğlenceli ve güzel tatil tecrübeleri edinecek şekilde yaşayabileceğiniz turlara katılabilirsiniz. Örneğin, bu kış tatilinizi uçsuz bucaksız maviliklerde geçirmeye ne dersiniz? Sizi hiç görmediğiniz ülkelerin büyüleyici sahillerine götürecek bir gemi turu farklı bir tatil için benzersiz bir seçenek olabilir.

Konforlu ve lüks tasarlanmış konaklama imkanları, alanında uzman personeli ve ziyaret ettiğiniz bölgelerde size eşlik edecek deneyimli rehberleriyle gemi turları, sonbahar ve kış aylarında seyahat severler tarafından tercih edilen bir tatil alternatifi. Bildiğiniz yurtdışı seyahatlerinizden çok farklı bir seçenek olarak tercihleriniz arasında bulundurmak isteyebileceğiniz bu turlara, dilerseniz kısaca bir göz atalım…

Msc Divina ile Karayipler Kış Paketi – 9 gece 10 gün

Bu kış tatilinizi filmlere konu olan egzotik Karayipler’de geçirme fikri kulağınıza nasıl geliyor? Mistik Karayip Denizi boyunca kıyısında bulunan Amerika, Jamaika, Cayman Adaları, Meksika, Bahamalar ve Miami’yi ziyaret edeceğiniz, kendinizi film setini andıran mekanlarda, film kahramanı gibi hissedeceğiniz bir tur sizleri bekliyor. Ayrıca tur boyunca birbirinden ilginç gösteriler ve şovlarla, eğlenceli akşamlar yaşayabilirsiniz.

Bu kış gemi turuna çıkmak ister misiniz?

Konaklama konforu bakımından da MSC Divina imkanları, her ihtiyaca cevap veren özellikte. Bella, Fantastica, Aurea ve Msc Yacht Club olmak üzere dört farklı kamaradan oluşan Msc Divina, inanılmaz lüks hizmetleriyle, Karayip Deniz’inin büyüsüne kapılmanızı kolaylaştırabilir.

Costa Serena ile Birleşik Arap Emirlikleri Kış Paketi – 7 gece 8 gün

Osmanlı kültüründen de aşina olduğumuz oryantalist özellikleriyle Binbir Gece Masalları’nı andıran Birleşik Arap Emirlikleri turu kapsamında; Dubai, Muscat, Khasab ve Abu Dhabi şehirlerini görebilirsiniz. Ekstra hizmetler kapsamında spa ve güzellik merkezi hizmetleriyle, masallardaki Arap hükümdarlarına gösterilen ilgi ve bakımlarla karşılanacaksınız. Arabistan Yarımadası’nın mistik kıyılarında, masalsı bir tatil tecrübesi için Costa Serena gemisiyle Birleşik Arap Emirlikleri Kış Paketi’ne bir göz atın.

Bu kış gemi turuna çıkmak ister misiniz?

Costa Fascinosa ile Akdeniz Endülüs, Fas Kış Paketi – 11 gece 12 gün

İber Yarımadası’nda Arapların etkisi altında bulunan bölgelerden oluşan Akdeniz Endülüs- Fas Kış Paketi kapsamında; İtalya, Fransa, Fas ve Portekiz kıyılarında unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Tarihteki Emevi Devleti’nden izler taşıyan, arabesk ve oryantalist kültürün hakim olduğu yaşantılarını, Akdeniz kültürüyle harmanlamış ve modernize etmiş bir halka ve dokuya sahip bu bölgelerde, hem masalsı hem egzotik bir seyahat tecrübesi yaşamış olacaksınız. Costa Fascinosa gemisiyle gezeceğiniz bu kıyılar size masal gibi bir tatil yaşatabilir.

Siz de bu kış farklı bir tatil tecrübesi yaşamak istiyorsanız, CoralTatil’in birbirinden ilginç ve cazip tatil seçeneklerini değerlendirerek, tercihinizi yapabilirsiniz.