Belek’te Xanadu Resort Hotel ayrıcalığıyla keyifli tatiller

Turizm başkenti Antalya’nın tatil destinasyonları arasında öne çıkan beldelerinden biri olan Belek, tatilcilerin gözdesi olarak her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu bölgede, en çok tercih edilen oteller arasında, Xanadu zincir otellerinin en başarılı temsilcilerinden biri olan Xanadu Resort Hotel yer alıyor.

Siz de eğer tarihi ve doğal güzelliklerini göz önünde bulundurarak yaz tatiliniz için Belek’i tercih etmeyi düşünüyorsanız, turizm sektöründe edindiği tecrübesini misafirlerine etkili bir şekilde yansıtabilen Xanadu Resort Hotel’de konaklayarak konforlu bire tatil geçirebilirsiniz.

Dört mevsim ılıman iklim kuşağında bulunan Antalya’yı tatil destinasyonu seçeneklerinize eklerken, Xanadu’nun kaliteli hizmet anlayışından faydalanabileceğiniz bir tatil planlayabilirsiniz. Doğa dostu bu otelde geniş yeşil alanları ve yürüyüş yollarıyla maviye olduğu kadar yeşile de doyacağınız bir tatil geçirebilirsiniz. Sakin ve huzurlu tatil anlayışıyla misafirlerine çeşitli dinlenme alternatifleri sunan Xanadu Resort Hotel, lüks hizmetiyle otellere ilişkin standartlarınızı yükseltecek.

Hem sakin hem adrenalin dolu

Xanadu Resort Hotel, Akdeniz’in turkuaz sularının kıyısına kurulu bir tesis olarak, misafirlerine su sporları alanında da pek çok alternatif sunuyor. Parasailing, rüzgar sörfü, su kayağı, wakeboard gibi adrenalin tutkunlarının keyif aldığı tüm su sporları aktiviteleri için Xanadu Resort Hotel’de ihtiyacınız olan ekipmanlara ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra, daha sakin sporlarla vakit geçirmeniz de mümkün. Otel golfle ilgilenmek isteyen misafirler için bölgenin önemli golf sahalarına ulaşımınızı sağlayabiliyor.

Sporla ilgilenen minikler için de konaklamanız boyunca özel ders ve tenis kampı hizmetleri sunuluyor. Dolayısıyla, siz otelinizde tatilinizin keyfini sürerken, çocuklarınız da yeni sporlarla tanışabilir, yeteneğini ortaya çıkarabilir. Ailenin tüm fertleri için ayrı ayrı eğlenme ve dinlenme imkanları sunan Xanadu Resort Hotel, böylece “herkesin oteli” konseptini benimsediğini de göstermiş oluyor. Ailece çıkacağınız tatillerde, Xanadu Resort ile herkesin keyif alacağı bir konaklama olanağına ulaşabilirsiniz.

Belek’te Xanadu Resort Hotel ayrıcalığıyla yaşayabileceğiniz keyifli tatiller

Vücudunuzu dinlendiren, arındırıcı hizmetler

Xanadu Resort Hotel, spa hizmetleriyle de ön plana çıkıyor. Tatiliniz boyunca oteldeki vücut terapisi ve mesaj hizmetlerinden faydalanarak vücudunuzu yeniden canlandırabilir, kan dolaşımınızı düzenleyebilirsiniz. Böylece hücrelerinizi yenileyerek, daha canlı, parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu bakımları destekleyen buhar odaları, sauna, hamam ve farklı spa paketleriyle tatilinizde kendinize zaman ayırma imkanınızı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Siz de Xanadu Resort Hotel hizmetlerinden faydalanmak ve Xanadu zincir otellerinin tecrübeli ekiplerinden hizmet almak için CoralTatil ile erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.