Başkente uygun lüks ve konforlu Ankara otelleri

Türkiye’nin başkentinde hizmet veriyor olmanın getirdiği sorumluluğunun farkında olan ve birinci sınıf işletme anlayışının uzman isimlerinden oluşan Ankara Otelleri, misafirlerine profesyonel ekipleriyle dört dörtlük bir dinlenme ve konaklama kalitesi sunuyor.

Ankara Otelleri, kısa süreli ziyaretler, organizasyonlar, toplantılar için tasarlanmış gibi düşünülse de Ankara’nın tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmek isteyenler için de ideal tesisler olma özelliğini taşıyor. Ankara’ya genellikle kısa süreli konaklama nedeniyle gelip, şehri gezme, şehir hakkında bilgi sahibi olma imkanı bulamayanların bu şehri mutlaka tekrar ziyaret etmesi ve Ankara Otelleri’nin imkanlarından doyasıya yararlanması gerekiyor.

Bürokrasinin nabzının tutulduğu, akıllarda resmi kimliğiyle yer edinen, ancak önemli bir tarihi zenginliğe de sahip olan Türkiye’nin başkenti Ankara’da faaliyet gösteren Ankara Otelleri’ni kısaca tanıyalım…

Sürmeli Hotel Ankara

Sürmeli Hotel Ankara, merkezi konumuyla misafirlerine konfor ve lüksün yanı sıra ulaşım kolaylığı da sunuyor. Müze, bakanlıklar, resmi kuruluşlar, eğlence mekanları gibi konaklamanız sırasında uğramanız gereken noktalara son derece yakın olan Sürmeli Hotel Ankara, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Toplantı, kongre, eğitim, düğün gibi organizasyonlar için tecrübeli kadrosuyla etkinliğinizin kusursuz şekilde gerçekleşmesini sağlayan Sürmeli Hotel Ankara, sizin adınıza her ayrıntıyı düşünüyor.

Başkente uygun lüks ve konforlu Ankara otelleri

Eyüboğlu Hotel

Başkentin meşhur Kızılay Meydanı’na ve metroya yakınlığı ile konaklamanız boyunca Ankara’nın birçok yerini ziyaret edebilmenize olanak sağlayan Eyüboğlu Hotel, aynı zamanda bölgedeki büyük alışveriş merkezlerine de oldukça yakın. Bu sayede hem iş için hem de keyifli vakit geçirmek için zamanınızı kolayca organize edebileceğiniz imkanlar sunan Eyüboğlu Hotel, konforlu yapısı ve yüksek hizmet kalitesiyle, beklentilerinizi karşılayacak nitelikte bir otel olma özelliği taşıyor.

Başkente uygun lüks ve konforlu Ankara otelleri

Büyük Anadolu Hotel

Eşsiz güzellikteki geniş yeşil alanları ile kendinizi çok farklı bir yerde hissetmenizi sağlayan Büyük Anadolu Hotel, sahip olduğu konforlu odalarının yanı sıra, geniş toplantı salonları ve sekiz bin kişilik dev kongre salonuyla; kongre, toplantı, çalıştay gibi özel organizasyonlara da sık sık ev sahipliği yapıyor.

Bir otelden beklediğiniz hizmetleri son noktasına kadar karşılayan tesiste; dokuz kaydıraklı aqua parktan, atış poligonuna, açık ve kapalı havuzlara, Türk hamamından, fitness center’a hatta bowling salonuna kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Başkente uygun lüks ve konforlu Ankara otelleri

Siz de başkentin havasını solumak, hem bu şehirdeki işlerinizi halledip hem de keyifli vakit geçirmek için kaliteli ve lüks hizmet anlayışıyla hizmet veren bu otellerden birinde konaklayabilirsiniz. CoralTatil ile Ankara Otelleri’nin erken rezervasyon ve uygun ödeme koşulları seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.