Balayına çıkacaklar için orijinal balayı destinasyonları

Hayatınızdaki en özel anlardan biri olan düğününüzden hemen sonra, tüm telaşları, şehrin yıpratıcı etkisini geride bırakıp, uzaklara, kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz, baş başa kalacağınız bir balayına gitme hayali kuruyor olmalısınız. En unutulmaz tatiliniz olarak hafızalarınıza kazınacak balayı tecrübeniz için alternatifleri değerlendirirken kararsız kalabilirsiniz. Romantik, macera dolu ya da doğayla baş başa pek çok farklı balayı destinasyonundan hangisi size daha çok uygun? Eğer henüz karar veremediyseniz, belki de hepsini tek tek gözden geçirip, en orijinal balayı destinasyonlarını keşfedebilirsiniz.

Elbette bu noktada birbirinizi çok iyi tanıyor olmanız ve birlikte yapmaktan keyif aldığınız aktiviteleri gözden geçirmeniz size çok yardımcı olacak. Çünkü hemen her çift için, ilgi alanları, hobileri farklılıklar gösterebilir. Dolayısıyla, sizin kendinizi nasıl bir çift olarak gördüğünüz çok önemli. Dilerseniz, gelin birlikte balayı destinasyonlarına bir göz atalım ve nasıl bir balayı rotası çizebileceğinize karar verelim…

Aşk ve romantizm dolu bir balayı

Bazı şehirlerin aşkı çağrıştırdığı, insanları daha duygusal bir ruh haline büründürdüğü çok doğru. Bilirsiniz; özellikle Paris için aşkın şehri olduğu söylenir. Ancak, eğer siz aşkı farklı bir yerde bulmak ve farklı bir şehir keşfetmek istiyorsanız, sizi büyüleyici bir maviliğe sahip Adriyatik Denizi’nin kıyısına doğru alalım. Orta Çağ’ı daha dün gibi kalbinde saklayan, etkileyici bir tarihi dokuya sahip Dubrovnik, eski, kiremit çatılı evleri, katedrali, limanı ve elbette muhteşem manzarasıyla sizi etkisi altına alacak.

Balayına çıkacaklar için orijinal balayı destinasyonları

Aşk ve romantizm belki de Dubrovnik’in dar sokakları arasında ya da Adriyatik’i seyredebileceğiniz bir balkonda saklı olabilir. En iyisi, eğer romantizmi doyasıya yaşamak istiyorsanız, Hırvatistan’ın bu muhteşem şehrini de balayı destinasyonlarınız arasında değerlendirmeyi unutmayın.

Macera ve tutku sizi çağırıyor

Çift olarak adrenalinden vazgeçemeyenlerden olabilirsiniz. Bu nedenle, dünyanın en lüks beş yıldızlı oteli bile size göre olmayabilir. Dolayısıyla, hayalinizde macera dolu, yerinde duramayan bir balayı konsepti var. Kaya tırmanışları ve rafting yapabileceğiniz ya da tarihi yerleri gezip, tapınakları keşfedebileceğiniz bir balayını tercih edebilirsiniz.

Balayına çıkacaklar için orijinal balayı destinasyonları

Bu noktada, Afrika ülkeleri ya da Avustralya’da kaya tırmanışları ve keşif turları sizin için ideal balayı alternatifleri arasında yer alıyor. Ayrıca, dilerseniz diğer ülkeler için de bu tür aktiviteleri araştırabilir, İspanya, Küba ve daha pek çok ülkede de ekstrem aktiviteler yapabileceğiniz destinasyonlar bulabilirsiniz.

Özgür ve tempolu bir başlangıç

Birlikte yeni bir hayata başlarken, şehre ve işe dönmeden önce enerji depolayabileceğiniz, oksijenle birlikte doğanın mis gibi havasını ciğerlerinize doldurabileceğiniz bir balayı tatili sizce de iyi olmaz mıydı? Ne macera dolu ne de çok romantik, ikisinin tam ortasında, sakin, huzurlu ve doğal hayatla baş başa bir balayı hayal ediyor olabilirsiniz. Dolayısıyla, bir göl kenarı, dağ manzarası, yemyeşil bir çevre ve yanınızda hayatınızın aşkıyla, tüm hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir.

Balayına çıkacaklar için orijinal balayı destinasyonları

Bunun için İsviçre ya da Norveç gibi şehir dışına doğru büyüleyici manzaralarla karşılaşabileceğiniz ülkeleri tercih edebilir, doğada uzun yürüyüşler yaparak, baş başa kalabileceğiniz bu alternatifleri değerlendirebilirsiniz. İkinizin de özellikle işe dönmeden önce buna çok ihtiyacı olacak.

Siz de balayı rotanızı belirlerken, en doğru adreste olduğunuzdan ve çift olarak kendinize en uygun balayı destinasyonunu seçtiğinizden emin olun. CoralTatil ile en uygun ödeme koşullarından yararlanarak, hayalinizdekinden çok daha güzel bir balayı tatili geçirebilirsiniz. Aşkınızı ölümsüzleştirecek, unutulmaz bir balayı tecrübesi için hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Hayalinizdeki balayı CoralTatil’de sizleri bekliyor.