Assos otelleri ile daha önce hiç yaşamadığınız bir tatil tecrübesine hazır olun

Yaz enerjik ruhuyla etrafı sarmaya devam ederken, şehirde kalmak ve şehrin yıpratıcı etkisiyle iş hayatına devam etmek gittikçe zorlaşıyor. Kalabalıklar arasında, trafik ve daha pek çok olumsuz detay, şehir yaşamını özellikle yaz aylarında çekilmez hale getiriyor. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, artık sizin için de tatil zamanı geldi demektir. Pek çok kişinin Ege ve Akdeniz sahillerine yöneldiği şu günlerde, siz farklı bir alternatif arıyor, daha önce hiç yaşamadığınız bir tatil tecrübesi için farklı destinasyonlarda konaklamayı düşünüyorsanız, bu yazı Marmara’da geçirebilirsiniz. Çanakkale’nin, küçük tekneler, yemyeşil bir doğa ve büyüleyici tarihi zenginliklerle dolu antik kenti Assos, şık ve alanında tecrübeli ekiplerin hizmet verdiği otelleri, bölgenin dokusuna uygun yerleşim alanlarıyla gerçekliğine inanamayacağınız kadar güzel bir yer. Siz de Assos otelleri seçeneklerini değerlendirerek, unutulmaz bir tatil için bu hayal kentte tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Masmavi ve berrak suların kıyısında, kendinizi her zamankinden çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak, huzurlu bir doğa ve tarihin ortasında tatil yapmanız mümkün. Bölgeyle ilgili farklı hikayeleri dinleme şansı bulabilir, antik kentin büyüleyici manzarasından Assos’u seyredebilirsiniz. Dilerseniz, gelin birlikte bu benzersiz tatil keyfini yaşamanızı sağlayacak, Assos otelleri seçeneklerinden bazılarına göz atalım…

Assos Park Hotel

Yemyeşil bir doğanın ortasında, bu ortama uyum sağlayan bir taş yapı olan, Assos’un taptaze ve bir o kadar da geleneksel ruhuna saygılı bir otel olma özelliği taşıyan Assos Park Hotel, misafirlerini en konforlu ve lüks şekilde ağırlıyor. Odalarında geleneksel mimariyi modern bir çizgiyle buluşturan tesis, bu özelliğiyle hem bölgenin dokusuna uygun hem de tatil ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir ortam oluşturuyor.

Assos otelleri ile daha önce hiç yaşamadığınız bir tatil tecrübesine hazır olun

Zeytin ağaçlarıyla çevrili tesisten, bu ağaçların arasından geçerek mavi bayraklı, muhteşem bir plaja ulaşabilirsiniz. Burada, pırıl pırıl suların ve tatil keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Assos Park Hotel, size ve sevdiklerinize çok iyi gelecek.

Assos Dove Hotel Resort & Spa

Her sabah Assos’un bulunduğu eşsiz coğrafya üzerinde bulunan Kadırga Koyu ve Midilli Adası manzarasına uyanmak ve göz kamaştıran bir doğanın ortasında tatil yapmak istiyorsanız, Assos Dove Hotel Resort & Spa ile tüm bu dilekleriniz gerçekleşebilir. Bölgedeki denize sıfır tek tesisin olan Assos Dove Hotel Resort & Spa, Marmara’nın ve Ege’nin birbirini kucakladığı noktada sizleri bekliyor.

Assos otelleri ile daha önce hiç yaşamadığınız bir tatil tecrübesine hazır olun

Şık odaları, eşsiz lezzetlerin sunulduğu restoranı ve geniş dinlenme alanlarıyla Assos Dove Hotel Resort, tatil standartlarınızı yükseltmeyi hedefliyor. Siz de tesisin sunduğu profesyonel hizmetlerden yararlanmak ve gerçekten dinlendiğinizi hissetmek istiyorsanız, Assos Dove Hotel Resort’ta yerinizi ayırtmak için daha fazla beklemeyin.

Assos Nazlıhan Hotel

Assos Antik Liman’da bulunan ve tarihi bir binanın restore edilmesiyle turizme kazandırılan, yaşanmışlıkların, tarihin ve bölgeye ait geleneksel çizginin korunduğu bir otel olan Assos Nazlıhan Hotel, sizi geçmişin en güzel hikayelerini fısıldayan bu otelde, unutulmaz bir tatil tecrübesine davet ediyor. Mavi bayraklı plajı ve Assos Antik Liman’ın sürekli ziyaretçileri balıkçı tekneleri ve yelkenlilere bakan manzarasıyla, Assos Nazlıhan Hotel, sizi de çok etkileyecek.

Assos otelleri ile daha önce hiç yaşamadığınız bir tatil tecrübesine hazır olun

Çiniler, taş duvarlar ve sedirler, Assos Nazlıhan Hotel konseptinin olmazsa olmazları. Bu konsept dahilinde, kendinizi bölgenin geçmişinin bir parçası gibi hissetmeniz mümkün. Dilerseniz, otelin sağladığı hizmetlerden tekne turuna katılarak, Assos’u daha yakından tanıma imkanına da sahip olabilirsiniz.

Siz de CoralTatil ile en uygun ödeme seçeneklerinden yararlanarak, Assos’un benzersiz coğrafyasını keşfedebilirsiniz. Tarihi zenginliklerini gezerek, bölge hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Assos, masallardakinden çok daha güzel bir dünya sunmak üzere, masmavi Marmara kıyılarında sizleri bekliyor.