Antalya’daki önemli fuarlar ve konaklama seçenekleri

Turizmin başkenti Antalya, Türkiye’de düzenlenen uluslararası fuarların da birçoğuna ev sahipliği yaparak, bu alanda da adından söz ettiriyor. Ekonomi, tarım, moda gibi pek çok farklı alandaki önde gelen marka ve isimleri ağırlayan Antalya’daki oteller de, önümüzdeki aylarda düzenlenecek fuarlar için hazırlıklara başladı.

İşte her yıl düzenli olarak Antalya’da gerçekleştirilen büyük ilgi gören sektörel fuarlardan bazıları…

YAPEX Restorasyon

Yapı endüstrisinin temalı yapı projelerini ve inşaat alanındaki önemli markaları bir araya getirecek olan Yapex Restorasyon Fuarı, 13-16 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya EXPO Center’da gerçekleştirilecek.

Growtech Eurasia 2014

Uluslararası sera, tarım ekipmanları ve teknolojileri fuarı olan Growtech Eurasia 2014, 3-6 Aralık 2014 tarihleri arasında Antalya EXPO Center’da düzenlenecek.

Antalya’daki önemli fuarlar ve konaklanama seçenekleri

DOSSO DOSSI Fashion Show

Tekstil ve moda organizasyonu olma özelliğini taşıyan DOSSO DOSSI Fashion Show

moda alanındaki ünlü isimleri ve markaların davetli listesinde bulunduğu bir organizasyon. Bu özelliğiyle her yıl dünya medyasında yer alan DOSSO DOSSI Fashion Show, 8-11 Ocak 2015 tarihlerinde Antalya EXPO Center’da yapılacak.

ANFAŞ Hotel Equipment 2015

26. Uluslararası Akdeniz Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Servis Ekipmanları İhtisas Fuarı olarak bilinen ANFAŞ Hotel Equipment 2015, sektörünün lider isimlerini bir araya getirecek. Çeşitli gösteriler ve yarışmalara da yer verilen organizasyon 21-24 Ocak 2015 tarihleri arasında Antalya EXPO Center’da gerçekleştirilecek.

Bu önemli fuarlar boyunca, Antalya alanındaki önemli isimleri ve markaların temsilcilerini ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyor. Turizmin tecrübeli ve en başarılı işletmelerinin bulunduğu ve her yıl ülke ekonomisine turizm alanında oldukça fazla katkı sağlayan Antalya’da, fuar dönemlerinde konaklayabileceğiniz otellerden bazıları ise şöyle…

Fame Residence Lara & Spa

Antalya’nın en sevilen ve popüler bölgelerinden biri olan Lara’da yer alan ve havaalanına uzaklığı 30 km olan Fame Residence Lara & Spa muhteşem sahil şeridi üzerinde. Otelde, fuar dışındaki zamanlarınızı değerlendirerek, hem sahilde uzun yürüyüşler yapabilir hem de yazdan kalma günlerde kendinizi Akdeniz’in maviliklerine bırakabilirsiniz. Dilerseniz spa merkezindeki profesyonel hizmetlerden yararlanarak, fuar yorgunluğundan kurtulabilirsiniz.

Antalya’daki önemli fuarlar ve konaklanama seçenekleri

Titanic Beach Lara

Titanic zincir otellerinin en iyi örneklerinden biri olan Titanic Beach Lara, temalı mimarisi ve zincir otel olmanın getirdiği hizmet tecrübesiyle, size konforlu bir konaklama hizmeti sunmayı vadediyor. Spa hizmetlerinin yanı sıra toplantı ve organizasyonlar için de gerekli altyapıyı bulundurma ve bu etkinliklerinizde size uzman ekiplerle hizmet sağlayabilecek potansiyele sahip Titanic Beach Lara’da hem lüks bir tatil yapma hem de organizasyonlarınızı gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Tesisin havaalanına uzaklığı 10 km.

Titanic Deluxe Hotel Belek

Titanic zincir otellerinin Antalya’daki bir diğer temsilcisi olan Titanic Deluxe Hotel Belek, şehirden çok uzaklaşmadan huzurlu bir konaklama sağlamak isteyen misafirlerine, beklentilerini karşılayacak derecede huzurlu ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Üçkum tepesi mevkiinde bulunan tesis Belek merkeze 6 km. Antalya Havaalanına 30 km. Antalya şehir merkezine 40 km, mesafede yer alıyor. Titanic otellerinin organizasyon ve toplantı gibi etkinlikleri açısından uzman donanımını Titanic Deluxe Hotel Belek’te de bulabilir, ayrıca spa hizmetleriyle de günün yorgunluğundan uzaklaşarak, yenilenebilirsiniz.

Antalya’daki önemli fuarlar ve konaklanama seçenekleri

Limak Lara Deluxe Hotel & Resort

Akdeniz’in güzelliklerinin Uzakdoğu konseptiyle buluştuğu yer olan Limak Lara Deluxe Hotel & Resort, tüm misafirlerini düşünerek çocuklar ve engelli misafirler için özen gösterilmiş detayları barındıran, misafir memnuniyeti üzerine kurulu ve tatil konforunu üst düzeye taşımayı amaçlayan bir işletme kültürüne sahip. Ayrıca toplantı ve organizasyonlar için uygun salonları ve ekipmanları bulunan Limak Lara Deluxe Hotel & Spa, temalı odaları ve lüks hizmetleriyle de göz dolduruyor. Antalya merkezine uzaklığı 25 km olan tesisin, havaalanına uzaklığı ise 13 km.

Club Hotel Falcon

Mavi ve yeşilin bir araya geldiği, Akdeniz ve Toros Dağları’na karşı büyüleyici sabahlar ve huzur dolu ışıltılı akşamlar için en iyi seçenekler arasında yer alan Club Hotel Falcon, Avrupa standartlarında hizmet kalitesiyle öne çıkıyor. Fuar etkinliği boyunca bu tesiste konaklayarak, eğlenceli Antalya gece hayatına da kolayca ulaşabilirsiniz. Şehir merkezine yalnızca 5 kilometre uzakta olan Club Hotel Falcon, merkezi konumuyla da misafirlerinin beğenisini kazanıyor.

Delphin Diva Hotel

Delphin zincir otellerinin yıllardır katlanarak büyüyen tecrübesiyle, turizm sektöründeki liderler arasında göze çarpan isimlerden biri olması, konaklamanız boyunca ayrıcalıklı olacağınızın bir göstergesi. Delphin Diva Hotel’in, Antalya’da konaklama açısından hem merkezi hem de en büyüleyici bölgelerden biri olan Lara’da bulunması, size tatiliniz boyunca hem huzurlu hem de ulaşım açısından avantajlı bir durum sağlıyor. Ayrıca spa ve wellness hizmetlerinde de iddialı olan işletme, çok çeşitli kürlerle stresten arınmanızı sağlayacak. Delphin Diva Hotel, havaalanına 20 km uzaklıkta bulunuyor.

Antalya’daki önemli fuarlar ve konaklanama seçenekleri

Delphin Imperial Lara Hotel

Delphin zincir otellerinin bir diğer üyesi Delphin Imperial Lara Hotel, lüks ve ihtişamın mimari tasarıma yansımış hali olarak değerlendirilebilir. Bu özgün zevkle döşenmiş ve tasarlanmış tesisteki restoranlarda kendinizi ihtişamlı bir yapıda ziyafete davetli gibi düşünebilirsiniz. Turizmde otel işletmeciliği tecrübesinin karşılığını, yıllardır misafir memnuniyeti ve sadık konuklarıyla kanıtlayan Delphin zincir otellerinden biri olan Delphin Imperial, beklentilerinizin ötesinde bir hizmetle size cevap verecek. Ultra her şey dahil konseptte hizmet veren tesis, havaalanına 20, Antalya Merkeze ise 15 km uzaklıkta.

Delphin Palace Hotel

Dünyanın en iyi otelleri sıralamasında da kendine yer bulan Delphin Palace Hotel, Delphin zincir otelleri arasında bu özelliğiyle öne çıkıyor. Servis kalitesi, hizmet anlayışı, konforu ve dikkati çeken kendine has mimarisiyle misafirlerinin beğenisini kazanan işletme, çocukları da önemsiyor. Fuar ziyaretlerinizde çocuklu konaklama tercihinde bulunursanız, Delphin Palace Hotel tam size göre. Her alanda uzman ekiplerle çalışmanın haklı gururunu yaşayan Delphin Palace Hotel, size iyi bir tatil tecrübesi yaşatmayı hedefliyor. Ultra her şey dahil konseptiyle misafirlerine hizmet veren tesisin havaalanına uzaklığı sadece 20 km.

Siz de fuar ziyaretleriniz sırasında, Antalya otellerinin benzersiz turizm kültürü ve hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, CoralTatil erken rezervasyon ve uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.