Antalya’da tatil ayrıcalığı Alanya, Belek ve Side otelleri ile sizleri bekliyor

Turizmin göz bebeği Antalya, dört mevsim muhteşem iklimi, doğal ve tarihi güzellikleri, göz kamaştıran tatil destinasyonlarıyla, ziyaretçilerini büyülemeye devam ediyor. Her sezon ziyaretçi akınına uğrayan Antalya, özellikle birbirinden güzel ilçeleri ve beldeleriyle göz dolduruyor. Bu ilçe ve beldelerden en çok dikkati çekenler arasında ise Alanya, Belek ve Side bulunuyor. Her yaştan ziyaretçileri için ayrı eğlence ve tatil alternatifleri sunan Alanya, Belek ve Side, profesyonel hizmet kalitesine sahip otelleri, eğlence mekanları ve gezilecek görülecek yerleriyle birer tatil cennetini andırıyor. Eğer siz de yakın zamanda tatile çıkmayı düşünüyorsanız, Antalya’da tatil tecrübesi yaşamanın ayrıcalığına sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Eğlencenin yanı sıra, huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek için de burada bulunan tesisleri tercih edebilirsiniz. Çünkü Alanya, Belek ve Side’de bulunan konforlu ve kaliteli hizmetlerle donatılmış tüm tesisler, size bu imkanı da sunuyor. Gözlerden uzak, baş başa ve romantik tatil seçenekleri için de turkuaz suların kıyısında, uzun yürüyüşler yapabileceğiniz, hayalinizdeki tatili yaşamak için Alanya’nın doğusu sizleri bekliyor olacak.

Dilerseniz, Alanya, Belek ve Side otellerinden bazılarına şöyle bir göz atalım…

Meryan Beach Hotel & Spa

Tatilcilerin dört mevsim vazgeçemediği Alanya, özellikle bahar ve yaz aylarında temposu hiç düşmeyen eğlenceli mekanları, 24 saat canlılığını koruyan sokakları ve ışıl ışıl sahil şeridiyle, gece gündüz muhteşem görünüyor. Bunun yanı sıra, ultra her şey dahil sistemle tatilinizi hizmetlerle donatan Meryan Beach Hotel & Spa gibi, tatil standartlarını yükselten tesislerdeki palmiyelerle çevrili dinlenme alanları ve büyüleyici sahil şeridi, size huzurlu ve sakin bir tatil alternatifi de sunuyor.

Antalya’da tatil ayrıcalığı Alanya, Belek ve Side otelleri ile sizleri bekliyor

Siz de Meryan Beach Hotel & Spa ile Antalya’da dört dörtlük tatil fırsatını değerlendirmeyi unutmayın. Hayallerinizdeki tatili, Meryan Beach Hotel & Spa ile gerçekleştirebilirsiniz.

Xanadu Resort Hotel

Xanadu zincir otellerinin bir üyesi olan Xanadu Resort Hotel, Belek’in en göz alıcı bölgesinde, sizleri benzersiz bir tatil tecrübesi yaşamaya davet ediyor. Belek’te huzurlu ve dinlendirici bir tatil geçirebilir, stres ve yorgunluğunuzu Xanadu Resort Hotel ile üzerinizden atabilirsiniz. Dünya mutfaklarından eşsiz lezzetleri tadabileceğiniz, dünyaca ünlü organizasyonlara ev sahipliği yapan 15 farklı golf sahasında golf oynamanın tadını çıkarabileceğiniz, VIP hizmetlerle donatılmış bu tesiste siz de tatil yapma ayrıcalığının keyfini sürün.

Antalya’da tatil ayrıcalığı Alanya, Belek ve Side otelleri ile sizleri bekliyor

Xanadu otellerinin sunduğu Avrupa standartlarındaki kaliteli hizmet anlayışı, bir Akdeniz rüyasını yaşamanıza imkan tanıyacak. Xanadu Resort Hotel ile Belek’in dinlendirici havası ve büyüleyici mavilikleri sizleri bekliyor.

Otium Eco Club Side

Antalya’nın tarihi ve doğal güzellikleriyle en çok dikkati çeken ilçelerinden Manavgat’a bağlı göz kamaştırıcı bir tatil destinasyonu olan Side, antik kentleri, göz alıcı plajlarıyla her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor. Otium Eco Club Side, doğaya saygılı bir tesis olduğu için, doğanın ve canlılığın korunmasını önemseyen, duyarlılık sahibi pek çok Avrupalı burada konaklamayı tercih ediyor. Özellikle hayvanlar için bir sosyal sorumluluk ağı oluşturarak, tesiste artan yiyeceklerin hayvan barınaklarına gönderilmesini sağlıyor. Ayrıca, pek çok hayvanın bakımını üstlenen tesis, burada çocukların hayvanları tanımaları ve hayvan sevgilerini geliştirmeleri için onlara yardımcı oluyor.

Otium Eco Club Side, aynı zamanda bir ekolojik otel olarak da misafirlerinin takdirini kazanmış durumda. Elektrik ve suyu tasarruflu kullanarak gelecek nesiller için de tüm bu kaynakların sürekliliği için duyarlılık gösteren Otium Eco Club Side’de konaklamanın huzurunu siz de yaşayın.

Antalya’da tatil ayrıcalığı Alanya, Belek ve Side otelleri ile sizleri bekliyor

CoralTatil ile Alanya, Belek ve Side otellerinde, erken rezervasyon ve uygun ödeme kolaylıklarından yararlanarak konaklama imkanına siz de sahip olabilirsiniz. Antalya’nın doğusu yaza hazır; rezervasyonlarınızı bekliyor.