Alanya’da düş gibi bir tatil için: White City Resort Hotel

Antalya’nın gözde tatil bölgelerinden Alanya’da bulunan ve misafirlerinin bembeyaz tatil düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmış olan White City Resort Hotel, şık konaklama alternatifleri ve her yıl geliştirdiği kaliteli hizmet anlayışıyla en çok tercih edilen tesisler arasında yer alıyor.

Dünyanın dört bir yanından, dört mevsim yerli ve yabancı pek çok turist ağırlamaya alışkın olan Alanya’da, lüks mimarisini evinizin konforuyla buluşturan White City Resort Hotel, tecrübeli personeliyle tatildeki tüm ihtiyaçlarınız için etkili çözümler üretiyor.

Yalnızca personeli değil, animasyon ekibiyle de profesyonelliğini gözler önüne seren tesis, bu şekilde misafirlerinin keyifli bir tatil tecrübesi yaşayabilmesini hedefliyor. White City Resort Hotel’de geçen tatillerin, misafirleri için özel ve unutulmaz olmasını önemseyen tesis bu nedenle tüm misafirlerine özel hizmetler sunabilmek için çalışıyor.

Alanya’da tatilin temposu düşmüyor

Gece ve gündüz tatillerin renkli, eğlenceli ve tempolu geçtiği Alanya’nın bu enerjisine ayak uydurmak o kadar da kolay değil. Eğer kendinizde bu enerjiyi bulamıyorsanız, White City Resort Hotel’in uzman ekipler tarafından yönetilen spa merkezinde, kendinizi çok daha iyi ve zinde hissetme imkanı bulabilirsiniz. Doğal yağlarla, profesyonel eller tarafından uygulanan masajlar, cildinize canlılık getirerek, kan dolaşımınızı düzenler. Böylece, Alanya’nın kıpır kıpır sosyal yaşantısına kolayca ayak uydurabilirsiniz.

CT-NS-030215-white-city-resort-ara-gorsel1-750

Ayrıca, tatiliniz boyunca oteldeki sauna ve Türk hamamı alternatiflerinden de yararlanmanız mümkün. Gün boyu kendinizi şımartma imkanı bulabileceğiniz tesisin bu bölümlerinde, tatilinizde gerçekten dinlendiğinizi hissederek, şehir hayatının kötü etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Damak tadınıza en uygun tatil seçeneği

Farklı restoran alternatifleriyle, damaklarınızı şenlendirecek lezzetlerle karşılaşmak, White City Resort Hotel’in restoranları için günlük rutinlerden yalnızca biri. Profesyonel restoran hizmetlerini birbirinden lezzetli mönülerle süsleyen tesiste, tadına baktığınız tüm yemekler hafızanıza kazınacak.

CT-NS-030215-white-city-resort-ara-gorsel2-750

Siz de böylesine benzersiz ve unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşamak için White City Resort Hotel’i tercih edebilir, bu muhteşem tatil alternatifini CoralTatil ayrıcalıklarından faydalanarak elde edebilirsiniz.