Akdeniz’in turkuaz sularına bir de Club Paradiso Hotel & Resort açısından bakın

Türkiye’nin turizm cenneti Antalya, ilçeleri ve beldeleriyle tüm dünyada tatil destinasyonları arasındaki önemli yerini koruyor. Akdeniz’in muhteşem kıyılarında yer alan, tarihi ve doğal güzellikleriyle her yıl milyonlarca turisti ağırlayarak onlara unutulmaz tatil tecrübeleri yaşatan Antalya’nın, enerjisini asla kaybetmeyen ilçelerinden Alanya da bu cennetin en sevilen köşelerinden biri. Yerli ve yabancı pek çok turist, tatil destinasyonları arasında genellikle Alanya’yı tercih ederek, konaklayacakları yerleri ona göre belirliyor. Kıyı şeridi boyunca altın rengi kumsallarına vuran turkuaz dalgaları, görkemli bir şekilde tepeden bu büyüleyici manzarayı izleyen kalesi ve cıvıl cıvıl sokaklarıyla, her yaştan ziyaretçilerine kucak açan Alanya’nın, en çok tercih edilen otelleri arasında Club Paradiso Hotel & Resort doğrudan göze çarpıyor. Siz de Club Paradiso Hotel & Resort tesisinde konaklayarak  Alanya Kalesi ile aynı manzarayı paylaşabilir, Alanya’ya bir kez daha hayran kalabilirsiniz.

Aile suiti, çatı dubleksi gibi lüks konaklama seçenekleriyle size hem evinizdeki rahatlığı hem de otelde konaklama konforunu yaşatan tesis, size aynı zamanda bulunduğunuz ilçeyi daha yakından tanıma ve kültür turizmi yapma imkanı da veriyor. Düzenli otobüs seferleri düzenleyerek, konakladığınız sürece Alanya’yı gezerken ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor. Alanya Kalesi’ne bakan ve onunla benzer bir manzaraya sahip olan Club Paradiso Hotel & Resort ile her sabah yenilendiğinizi hissedeceğiniz bir sabaha uyanabilirsiniz.

Tesiste ve tesis dışında hizmetler bitmiyor

Alanya’da gezilecek ve görülecek pek çok doğal ve tarihi güzellik bulunuyor. Bunların hepsini dilerseniz Club Paradiso Hotel & Resort’ta konakladığınız süre boyunca kiralayabileceğiniz bisikletlerle gezebilir, tatilinizin hem tesis içinde hem de dışında doyasıya tadını çıkarabilirsiniz. Tesis içerisinde gün boyu her yaştan tüm misafirlerin eğlenmesini sağlayacak bilardo, masa tenisi, mini golf, tenis sahası ve daha pek çok aktiviteye katılabilir, bir başka günü ise Alanya ve çevresindeki güzellikleri gezerek geçirebilirsiniz.

Antik kentler, pazarlar, Dim Çayı, Damlataş Mağarası, Alanya Kalesi ve Alanya Kızıl Kulesi, Alanya ve çevresinde gezip görebileceğiniz yerlerden yalnızca birkaçı. Buradaki günlük yaşam ve yerel halkın yaşadığı köyler de oldukça ilginizi çekecek. Siz de bu eğlenceli gece hayatı ve turistik tesisleriyle ünlü olduğu kadar kültürüyle de öne çıkan ilçeyi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Akdeniz’in turkuaz sularına bir de Club Paradiso Hotel & Resort açısından bakın

Tüm stresleri ve yorgunluğu geride bırakın

Şehrin yoğunluğu, gürültüsü ve stresi çok gerilerde kaldı. Tesise geldiğiniz andan itibaren, karşılaştığınız manzara ile zaten pek çok olumsuzluğu geride bıraktığınızı ve tatilde olduğunuzu hissedeceksiniz. Ancak, vücudunuz bütün bir yıl boyunca yoğun iş temponuza ayak uydurmaya çalışarak oldukça fazla yoruldu. Dilerseniz, tüm bu yorgunluğu Club Paradiso Hotel & Resort ile vücudunuzdan profesyonel eller yardımıyla atabilirsiniz.

Tesiste bulunan profesyonel masaj ekibi sayesinde VIP masaj odalarında, rahatlama fırsatı bulabilirsiniz. Özel masaj yağları ve kürlerle, her gün biraz daha canlandığınızı ve vücudunuzun enerji topladığını hissedebilirsiniz. Bu benzersiz rahatlama seanslarından siz de yararlanın.

Alanya’nın her geçen yıl biraz daha büyüyen turizm potansiyeliyle tecrübe kazanan tesisleri arasında bir yıldız gibi parlayan Club Paradiso Hotel & Resort, sizleri Alanya Kalesi, Toroslar ve engin maviliklere bakan muhteşem bir manzaraya, kaliteli hizmet anlayışıyla konaklama imkanlarına sahip olacağınız bir tatile davet ediyor. Siz de CoralTatil fırsatlarından yararlanarak, Alanya’nın bu ünlü tesisinde konaklama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. CoralTatil ile erken rezervasyon ve uygun ödeme koşullarını takip etmeyi unutmayın.