Akdeniz tatillerinin vazgeçilmezi: Belek otelleri

Turizm cenneti Antalya’nın, muhteşem doğasıyla huzurun diğer adı olan tatil beldesi Belek, tarihi zenginlikleri ve büyüleyici kıyılarıyla yerli yabancı pek çok turistin tatil alternatifleri arasındaki ilk tercihlerinden biri.

Bulunduğu coğrafya itibarıyla doğanın renkli ışıltısının dört mevsim hiç eksik olmadığı bir belde olan Belek’te otel işletmeleri de kusursuz bir konaklama hizmeti sunmak için her sezon hizmetlerini yenileyerek, misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor.

Huzur veren ve gündelik stresleri geride bırakmanızı sağlayan bir doğaya sahip olan Belek otelleri arasında birbirinden kaliteli hizmet sunan zincir oteller de bulunuyor. Belek’te geçireceğiniz tatilinizi ayrıcalıklı ve keyifli hale getirecek olan bu zincir otellerden biri de Crystal otelleri.

Gelin, uluslararası kalitede hizmet veren Crystal otellerinin iki üyesi olan Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa ve Crystal Paraiso Verde Resort’u daha yakından tanıyalım…

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

Baktığınız her yerde yeşilin tonlarına rastlayacağınız, adeta cennetten bir köşe gibi tasarlanmış olan Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa, mavi bayraklı plajı ve huzur dolu dinlenme alanlarıyla gerçekten dinlenebileceğiniz bir tatil imkanı sunuyor.

Oldukça geniş bir yeşil alana sahip olan tesis, bu özelliğiyle golfseverlerin tatil için tercih ettikleri oteller arasında ilk sıralarda yer alıyor. Toros Dağları’nın görkemli manzarasına karşı, 27 delikli geniş bir golf sahasına sahip Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa, golf tutkunlarının beklentilerini karşılıyor ve her yıl dünyanın pek çok yerinden golf sporuna gönül veren misafirlerini ağırlıyor.

Ailenin her üyesi için farklı aktiviteler, su sporları ve dinlendirici sauna, buhar banyosu hizmetleriyle, tatil standartlarınızı yükselten Crystal Tat Beach Resort & Spa’da konaklama ayrıcalığından siz de faydalanabilirsiniz.

Akdeniz tatillerinin vazgeçilmezi: Belek otelleri

Crystal Paraiso Verde Resort

Akdeniz’in büyüleyici maviliklerine uzanan, palmiyeler ve yeşilin tüm tonlarıyla çevrili Crystal Paraiso Verde Resort, Belek’in en gözde otelleri arasında yer alıyor. Kalite standartlarında kendisiyle yarışan ve alışılmışın dışına çıkmayı hedefleyen tesis, muhteşem manzarasıyla, misafirlerine dinlenmek için geniş bir alan sunuyor.

Standart hizmetler sunmak yerine kişiye özel hizmet vermeyi tercih eden Crystal Paraiso Verde Resort, sağlık ve güzellik merkezi sayesinde sizi gündelik telaşların yıpratıcı etkisinden kurtarıyor.

Akdeniz tatillerinin vazgeçilmezi: Belek otelleri

Siz de birbirinden cazip Belek otelleri arasında yer alan Crystal otellerinden Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa ve Crystal Parasio Verde Resort’ta konaklamak için CoralTatil ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.